راهنمای فروش

میراثه یک مارکت پلیس در حوزه صنایع دستی است. میراثه بستری را فراهم ساخته تا امکان خرید کاربر از چندین تامین‌کننده‌ی متفاوت بوجود آید.
با استفاده از میراثه شما نیازی به اخذ مجوزهای لازم ندارید. بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تامین هاست و دامنه امکان فروش کالا به اقصی نقاط ایران و جهان را در هر زمان از شبانه روز خواهید داشت. بدون اینکه هزینه اضافه ای بپردازید. میراثه از این طریق زمینه ورود آسان تر تولید کنندگان صنایع دستی به دنیای تجارت الکترونیک را فراهم ساخته است.
هدف میراثه کمک به رشد، توانمندسازی و حمایت از هنرمندان دست ساز ایرانی و معرفی و فروش دست سازه های هنرمندان عزیز کشورمان و در نهایت ارتقای کیفی صنایع دستی ایرانی است. ما می کوشیم تا با ایجاد یک کانال فروش جدید بستر عرضه صنایع دستی را با مناسبترین قیمت فراهم کرده و بر رونق این بخش بیفزاییم. فروشگاه “میراثه” فضایی مناسب برای ارائه محصولات دست ساز و معرفی برندهای مربوط به دست سازه ها و همین طور معرف برترین هنرمندان دست ساز کشورمان است. هنرمندان کالاهای دست ساز در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی تاریخچه هنری خود، برند و کالاهای دست سازشان و همچنین بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. برخی از ویژگی‌های ارائه محصولات دست ساز در “میراثه” به شرح زیر است:

گستره‌ی وسیع کالاهای دست ساز
هر کالای منحصراً دست سازی که عرضه می‌کنید، در فروشگاه “میراثه” قابل ارائه است. با بهره‌مندی طبقه‌بندی موضوعی کالا، امکان فروش تمامی کالاهای هنرمندان عزیز فراهم شده است. تمامی کالاهایی که از ماهیت دست ساز و دست مایه های هنری و نقش مایه های زیبای ایرانی برخوردار هستند در موقعیت عرضه و فروش میراثه قرار دارند و دست سازه های هنرمندان عزیز می‌‌تواند در این ویترین قرار گیرد.

امکان ارائه اطلاعات دقیق از برند و کالاهای دست ساز به همراه تصویر آنها
تمامی هنرمندان دست سازه ی کشورمان در “میراثه” قادر خواهند بود معرفی خود و اطلاعات برند و محصولات دست ساز خود را به رایگان و به بهترین شکل ارائه نمایید. اطلاعات کلی‌ کالا، مشخصات دقیق فنی و سبک های هنری به کار رفته در محصولشان ، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌ و هر اطلاعاتی که برای عرضه موفق کالای خود لازم می‌دانید.

ساعت کار فروشگاه “میراثه”
یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. “میراثه” نیز در تمامی روزهای هفته و 24 ساعت شبانه‌‌‌روز امکان فروش کالاهای‌تان را برای شما به ارمغان می‌آورد. مخاطبین شما اگر در ساعات معمول خرید، فرصت بازدید کالای شما را نداشته باشند این امکان را خواهند داشت تا محصولات‌تان را در هر زمان دیگر دیده و خریداری کنند، اگر آنها را در “میراثه” عرضه کنید!

وسعت بازار هدف
جغرافیای فعالیت “میراثه”، تمامی ایران است. از بزرگترین شهرها و مراکز استانها تا دورترین و کوچک‌ترین شهرهای کشور و هر کسی که در ایران به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند مشتری بالقوه‌ی کالاهای میراثه باشد. چنین فرصتی، افق جدید‌ی از عرضه محصولات را در پیش‌ نظرتان می‌گشاید. این امکان، شما را از ایجاد مراکز متعدد فروش یا افتتاح دفاتر نمایندگی بی‌نیاز می‌سازد ضمن اینکه، “میراثه” مسئولیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده به مشتری شما را نیز می‌پذیرد. همچنین میراثه می کوشد با ایجاد دفاتر منطقه ای در نقاط مختلف ایران و جهان علاوه بر ایجاد پایگاه منطقه ای در جهت شبکه سازی فعالین صنایع دستی، در جهت ارتقای کیفیت عرضه و ارسال کالای عرضه شده در میراثه تلاش نماید.

امکان تعیین قیمت و جزییات کالا توسط تامین‌کننده
قیمت، تصاویر و سایر جزییات کالاهای ارائه شده در فروشگاه “میراثه”، همگی توسط هنرمندان و تولیدکنندگان آنها در قالب چهارچوب های استاندارد میراثه تعیین می‌گردد. این امکان برای تمامی تولیدکنندگان فراهم خواهد بود تا در هر زمان نسبت به تغییر قیمت کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین فروشگاه “میراثه” این امکان را در اختیار هنرمندان قرار خواهد داد تا در صورت تمایل و در دوره‌های زمانی مشخص محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نمایند. همانند قیمت‌گذاری محصولات،‌ میزان درصد یا مقدار تخفیفات ارائه شده و دوره اعمال آنها نیز توسط تولیدکننده و هنرمند کالا تعیین می‌گردد. همچنین میراثه شرایط استفاده از کوپن های تخفیف برای محصولات یک فروشگاه و تامین کننده خاص را نیز فراهم کرده است.

و در نهایت عرضه هنر و دست سازه شما در میراثه، سریع‌ترین و حرفه ای ترین روش معرفی محصول‌‌تان به بازار است. تنها کافی است ثبت نام نموده و اطلاعات و تصاویر مربوط به دست سازهایتان را در فروشگاه خود قرار داده و پس از تایید کارشناسان میراثه، کالای شما بلافاصله در معرض دید بازدید‌کنندگان “میراثه” خواهد بود.لازم به ذکر است که علاوه بر قرار دادن کالاهای خود می توانید در بخش پروفایل فروشگاه خود نسبت به معرفی خود، برند و جوایز و دست آوردهای هنری خود نیز اقدام نمایید .

ما می کوشیم تا تجربه یک فروش خوب برای تامین کنندگان کالا را در میراثه با خاطره هیجان انگیز یک خرید فوق العاده برای کابران و خریداران میراثه پیوند زده تا یک تجربه کاربری لذت بخش برای تامین کنندگان و خریداران میراثه رقم بخورد.
تیم میراثه پیوسته در حال بهبود فرآیندها و تجربه کاربری مخاطبان خود است و در این مسیر افتخار خواهیم کرد در کنارمان باشید.